DogiDigi

DogiDigi.com - sklep internetowy

DOGIDIGI to marka stworzona z czystej troski i potrzeby dawania naszym pupilom tego co najlepsze. Tworzy akcesoria i ubranka dla psów z wielką pasją i dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Każdy z produktów został wykonany ręcznie, w manufakturze ulokowanej na południu Polski. Dzięki własnej produkcji i korzystaniu z najlepszych dostępnych surowców, sklep ma pełną kontrolę nad wysoką jakością własnych produktów.

Oferuje pojedyncze akcesoria oraz kompletne i spójne wyprawki, które ułatwią aklimatyzację pupila w nowym domu. W DOGIDIGI wszystko jest szyte na miarę, co daje klientom wyjątkową możliwość pełnej personalizacji asortymentu – w zakresie rozmiaru, wzoru i koloru. Daje pewność, że produkty będą w pełni dopasowane do charakteru i rasy psa, a ponad to nie zaburzą estetyki i wystroju wnętrza domu czy mieszkania.

DOGIDIGI to pierwsza w pełni polska marka premium, oferująca kompletne akcesoria dla wszystkich ras psów. Produkty tworzy z pasją i miłością do zwierząt, co jest gwarantem zadowolenia pupila i właściciela.

Zobacz!